Teksty reklamowe

Dobra sprzedaż zaczyna się od dobrej reklamy

Dobre teksty reklamowe mają jedno zadanie: zapaść w pamięć swoim odbiorcom. I już nigdy jej nie opuścić. 

Są sprzedażową kotwicą, którą zarzucasz w świadomość Twoich klientów. Dobrze zaprojektowane – promują markę i stale im o niej przypominają.

Teksty reklamowe - oferta

Potrzebujesz treści, dzięki którym świat usłyszy o Twojej firmie? Przygotujemy kreatywne, chwytliwe teksty reklamowe – zabójczo skuteczne i tożsame z wizerunkiem Twojej marki.

Scenariusze reklam TV

Wykorzystamy zawodową kreatywność do promocji Twojej marki. Zaprojektujemy słowa i obrazy, które na długo pozostaną w głowach Twoich klientów.

Teksty na ulotki

Przyciągniemy wzrok pierwszym zadaniem, a uwagę zatrzymamy kolejnym. Przekonaj się, jak skuteczny może być tradycyjny marketing w odpowiednich rękach.

Scenariusze spotów radiowych

Dobre słowa nie tylko dobrze się czyta, ale też dobrze się słucha. Przygotujemy scenariusz spotu radiowego, dzięki któremu usłyszą o Tobie Twoi klienci.

Teksty lektorskie

Wiemy, jak wpaść w ucho! Przygotujemy teksty lektorskie do filmów i spotów promocyjnych, teksty do explainer videos czy powitań telefonicznych.

Teksty do katalogów

Teksty reklamowe do katalogów i broszur łączą promocję ze sprzedażą. Przemyślana prezentacja Twojej firmy pomoże zmienić odbiorcę w klienta.

Teksty na materiały POSM

Materiały POSM to nośniki reklamy typu BTL: plakaty, billboardy czy roll-upy. Zwiększają świadomość Twojej marki, docierając do masowego odbiorcy.

Twój produkt to nasz bohater

I w naszych rękach stanie się nim dla Twoich odbiorców. Sprawnie zagramy na strunach emocji, by bawić, wzruszać, a przede wszystkim przekonywać. 

Do czego? Że to właśnie Twojego produktu potrzebują. 

Zobacz, co otrzymasz w reklamowym pakiecie:

Koncepcja kreatywna

Koncepcja tekstów reklamowych będzie spójna z wizerunkiem Twojej marki. Przygotujemy projekt wymierzony w realizację Twoich biznesowych celów. Nigdy nie pudłujemy.

Hasła i teksty reklamowe

Otrzymasz marketingowe doładowanie dla swojej marki. Nasze hasła i teksty reklamowe pozwolą Twojej firmie wygodnie rozgościć się w świadomości potencjalnych klientów.

Struktura rozmieszczenia treści

W przypadku projektów ulotek czy plakatów dołączymy sugestie dotyczące rozmieszczenia treści. Podpowiemy, jak rozplanować poszczególne elementy.

W Copywriting Biznesowy reklamą kierujemy produkt do określonych osób – Twoich klientów. Dbamy o spójność i dynamikę przekazu, aby docierać do nich z maksymalną skutecznością. Zbudujemy Twojej firmie wizerunek, który odbiorcy polubią i zapamiętają. Tylko daj im taką możliwość. 

Postaw na dobre teksty i jeszcze lepszą sprzedaż.

4 etapy współpracy

przy tekstach reklamowych

1

Kwestie formalne

Omawiamy zasady współpracy nad projektem. Pracę rozpoczynamy po wpłacie 50% zaliczki na podstawie faktury proforma, której opłacenie jest dla nas ostatecznym potwierdzeniem decyzji o nawiązaniu współpracy.

2

Szczegółowy brief 

Poznajemy Twój biznes i jego klientów. Rozmawiamy o celach, jakie chcesz osiągnąć i wizerunku, który mamy zbudować.

3

Research i projektowanie treści

Tworzymy kreatywne, skuteczne teksty, które zapadają w pamięć Twoich odbiorców i budują wizerunek Twojej marki.

4

Akceptacja projektu

Przesyłamy teksty do akceptacji, wprowadzamy ewentualne poprawki i po opłaceniu faktury przekazujemy prawa majątkowe.

„Współpraca z Panią Izą to czysta przyjemność! Fachowe podejście oraz magnetyzujące teksty do katalogu to efekt finalny, którego oczekiwaliśmy. Nasza ocena to 5/5!

Zarząd Gipspace Sp. z o.o.

Przestań szukać klientów. Pozwól, by przyszli do Ciebie sami