Teksty sprzedażowe

Direct response copywriting - sprzedawaj więcej i skuteczniej

Właśnie tak działają dobre teksty sprzedażowe. Direct response copywriting zamienia Twoich odbiorców w płacących klientów. Angażuje ich umysły, wywołuje emocje i otwiera portfele. 

W efekcie Ty zarabiasz szybciej i więcej.

Teksty sprzedażowe,
które generują rezultaty

Pozostawienie adresu email, zakup produktu, wysłanie zapytania ofertowego? Ty określasz cel, my zajmujemy się jego realizacją.

Direct response copywriting w naszym wykonaniu:

Listy sprzedażowe (sales letters)

Listy sprzedażowe to tzw. oferta perswazyjna. Mogą mieć formę długiego maila, tekstu na stronie internetowej, a nawet być wysyłane pocztą tradycyjną. Mają przekonać odbiorcę do konkretnego działania, odnosząc się do jego pragnień, potrzeb i obaw. To skuteczna mieszkanka psychologii i sprzedaży, którą wykorzystamy do rozwoju Twojego biznesu.

Teksty na strony sprzedażowe (landing pages)

Strony lądowania to ostatni etap lejka sprzedażowego. To tutaj klient kupuje Twój produkt lub usługę. Nasze teksty na strony sprzedażowe są kropką nad i. Utwierdzimy i ostatecznie przekonamy Twojego klienta, że Twój produkt jest dokładnie tym, czego potrzebuje.

Oferty współpracy/handlowe


Chcesz nawiązać współpracę z inną firmą, ale nie wiesz, jak atrakcyjnie przedstawić swoją ofertę? Pokażemy Ci co i w jaki sposób powiedzieć, aby zainteresować kontrahentów swoją propozycją. Zajmiemy się kompleksowym przygotowaniem tekstu Twojej oferty handlowej, aby skutecznie docierała do klientów i sprzedawała im produkty oraz usługi.

Mailingi sprzedażowe (pełne sekwencje)

Opracujemy sekwencję maili sprzedażowych, które za rękę i krok po kroku - jak dobry sprzedawca, zaprowadzą Twoich odbiorców do kasy. Wykorzystaj możliwości email marketingu do budowania swojego biznesu. Jak? Z naszą pomocą! Zaprojektujemy skuteczną sekwencję dochodowych dla Twojego biznesu maili.

Ludzie nie lubią, gdy coś im się sprzedaje. Ale ludzie lubią kupować, pozbywać się problemów i realizować pragnienia.

Więc my im na to pozwalamy.

Dobre teksty sprzedażowe łączą w sobie psychologię i sprzedaż. To skuteczna mieszanka, która słowo po słowie i zdanie po zdaniu przekonuje odbiorcę, że pragnie kupić właśnie to, co Ty oferujesz.

Teksty sprzedażowe zarabiają 24 godziny na dobę - nie biorą wolnych weekendów, nie jeżdżą na urlopy i nigdy nie chorują. Są tańsze i skuteczniejsze niż niejeden sprzedawca.

Zobacz, jak pracują na Twoje zyski:

Przyciągają uwagę

Już pierwszym zdaniem łapią spojrzenia Twoich odbiorców. Nie pozwolą minąć się obojętnie - zawsze gotowe, by złowić klienta.

Wywołują zainteresowanie

Angażują czytelnika dobrą historią o Twojej marce lub produkcie. Pokazują, jakie korzyści czekają na niego tuż za rogiem.

Wzbudzają pożądanie

Do sprzedażowej gry wkraczają emocje: stopniowo budujemy pragnienie zakupu, które prowadzi odbiorcę na skraj zakupowego lejka.

Przekonują do działania

Czyli domykają transakcję: odbiorca wysyła zapytanie, zapisuje się na listę mailingową lub kupuje bezpośrednio na stronie.

Nasze oferty nie zachęcają. One skłaniają do działania

Zobacz, co otrzymasz, gdy zamówisz nasze teksty sprzedażowe:

Wyważone techniki sprzedażowe

Wiemy co i jak powiedzieć, aby przekonać Twojego klienta. Wykorzystamy sprawdzone techniki sprzedażowe w stworzonych dla Ciebie tekstach.

Unikalna propozycja wartości

To “why” marki - powiemy Twoim klientom, dlaczego mają wybrać właśnie Ciebie. Stworzymy propozycję wartości, której nie znajdą u konkurencji - przekonamy ich rozum i podbijemy serce.

Przyciągające nagłówki

Stworzymy nagłówki, które nie pozwolą przejść obok Twojej oferty obojętnie. Tytułem przyciągniemy uwagę, a treścią wywołamy zainteresowanie - zadbamy, by klient dotarł do końca zakupowej ścieżki.

Wezwania do działania

To kropka nad “i” Twojej oferty. Powiemy odbiorcom, co powinni zrobić i jaką będą mieć z tego korzyść. Skłonimy ich do finalnego działania, czyli zakupu Twojego produktu.

Dużo konkretów

Silne argumenty i merytoryczne przykłady - przygotujemy case studies, zapytamy o opinię klientów, czyli podamy “mięso”, które rozwieje potencjalne obawy odbiorców. Bez lania wody.

I jeszcze więcej emocji

Wycelujemy w potrzeby, pragnienia i problemy Twoich odbiorców. Zagramy na emocjach, pobudzimy wyobraźnię, a ostatecznie przekonamy do zakupu.

Chcesz sprzedawać więcej?
Zacznij mówić inaczej

Najlepsi na rynku, najwyższa jakość usług, dostosowany do indywidualnych potrzeb… blablabla. Twój klient widzi te słowa wszędzie. I już dawno przestał w nie wierzyć. Te sformułowania brzmią zgrabnie…. i na tym kończą się ich zalety. 

Dlatego my nie powielamy schematów, lecz szukamy wyróżników Twojej firmy. Wykorzystujemy je, by sprzedawać lepiej i więcej. 

Skuteczny copywriting to teksty, które sprzedają. Finezyjne metafory pozostawiamy polonistom i poetom – tworząc treści dla Ciebie, kładziemy nacisk na rezultaty.

 

4 etapy współpracy

przy tekstach na stronę internetową

1

Kwestie formalne

Omawiamy zasady współpracy nad projektem. Pracę rozpoczynamy po wpłacie 50% zaliczki na podstawie faktury proforma, której opłacenie jest dla nas ostatecznym potwierdzeniem decyzji o nawiązaniu współpracy.

2

Szczegółowy brief 

Poznajemy Twój biznes i jego klientów. Rozmawiamy o celach, jakie chcesz osiągnąć i wizerunku, który mamy zbudować.

3

Research i projektowanie treści 

Analizujemy komunikację Twojej konkurencji oraz poznajemy grupę docelową. Tworzymy teksty i planujemy ich rozmieszczenie na stronie – tworzymy makietę z uwzględnieniem nagłówków, grafik i przycisków CTA. 

4

Akceptacja projektu 

Przesyłamy teksty do akceptacji, wprowadzamy ewentualne poprawki i po opłaceniu faktury przekazujemy prawa majątkowe.

Zapomnij o zwykłym pisaniu. Porozmawiajmy o konkretnej sprzedaży