Pozwól dobrym treściom
rozwijać Twoją firmę

Wyższe zyski i zero ryzyka – pakiet specjalny?
Nie, to moja standardowa oferta.

Wyślij mi tekst, który musi konwertować lepiej. Zoptymalizuję go, aby generował kliknięcia, przyciągał nowych klientów i zwiększał przychody.

Storytelling

w czystej postaci

Zbuduję głęboką relację z Twoim klientem, oddziałując na jego wyobraźnię i emocje. Opowieścią stworzę więź, która sprzeda Twoją markę, produkt, usługę i każdą ideę.

Słowo po słowie i zdanie po zdaniu pokażę Twojemu potencjalnemu klientowi, jak wiele zyska, gdy zdecyduje się porzucić przymiotnik “potencjalny”. Zatrudnię język korzyści, by zarabiał dla Ciebie.

Odpowiednia dawka

Perswazji

potęga siły

Content marketingu

Dostarczam właściwe informacje właściwym odbiorcom we właściwym czasie. Przyciągam zainteresowanych. Sprawnie zmieniam ich w kupujących. A następnie w stałych klientów Twojej marki.

Lubię zgrabne zdania, ale znacznie większy nacisk kładę na rezultaty. Dlatego swoje treści projektuję – łączę wiedzę na temat psychologii i sprzedaży, aby tworzyć teksty, które przemawiają do odbiorców.

Widoczny

Wzrost konwersji

Potrzebujesz nowych treści zupełnie od zera? Wyślę Ci ankietę i zajrzę w głowy Twoich klientów. Potem przygotuję soczyście sprzedażowe teksty, którym się nie oprą.

Budzące pożądanie opisy produktów, dochodowe teksty na strony internetowe, angażujące artykuły sponsorowane – tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. I jeszcze trochę więcej. Sprawdź moje dotychczasowe prace. 

Pisanie nie jest trudne

Pisanie: Szeroki materac wypełniony hydrożelem.

Copywriting: Budzisz się wypoczęta każdego dnia.

Pisanie: Z miejscem na codzienną listę zadań.

Copywritng: Zwiększ efektywność swoich działań – od zaraz.

Pisanie: Blender o mocy 600 W.

Copywriting:  Twój ulubiony koktajl gotowy w 5 sekund.

Potrzebujesz pisarza czy copywritera?

Dobry copywriter nie tworzy tekstów, które tylko ładnie brzmią.
Copywriting to sztuka zwiększania sprzedaży słowem. Właśnie tym zajmę się za Ciebie.

Współpraca z p. Izabelą to czysta przyjemność. Szybki, niezwykle kulturalny kontakt, materiały przekazane zawsze na czas. A co najważniejsze teksty świetnie napisane, zgodnie z oczekiwaniami, przyjemne, fachowe i co było ważne w moim przypadku - językiem korzyści klienta, ale w sposób subtelny, nienachalny. Poleciłam już p. Izabelę kilku osobom i z przyjemnością będę polecać dalej.

Oferta

Marta Kucińska

założycielka Jogi Piękna

Z Panią Izabelą współpracowałem przy tworzeniu nowych tekstów oraz artykułów na naszej stronie firmowej. Teksty i artykuły zostały świetnie zredagowane, widać fachowe podejście do tematu, a co najważniejsze wzrosła liczba nowych klientów. Pani Iza jest bardzo kontaktowa co uprzyjemnia współpracę. Bardzo polecam!

Oferta

Marek Stachurski

właściciel firmy Esbud

Piękny, kobiecy storytelling mojej marki - dokładnie to, czego potrzebowałam. Pani Iza stworzyła sprzedażową opowieść, a ja ją bez wahania kupiłam. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej i sympatycznej współpracy.

Oferta

Agata Podczaska

twórczyni HAPPYMORE

Współpraca z Pania Iza to czysta przyjemność, fachowe podejscie oraz magnetyzujace teksy to efekt finalny, którego oczekiwaliśmy. Nasza ocena to 5/5!

Oferta

Zarząd Gipspace

Sp. z o.o.

Pani Iza ma wielki talent do tworzenia pięknych i niepowtarzalnych tekstów. Opisy produktów są tak napisane, że trudno nie zdecydować się na zakup. Do tego terminowość oraz rzetelność. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Oferta

Agata Skrobarczyk

Świat Choinek

Jestem copywriterką,

a moje teksty zarabiają – bez przerwy na urlop. Zatrudnij je u siebie!

*pole niewymagane