Pozwól dobrym treściom
rozwijać swoją firmę

Wyższe zyski i zero ryzyka – pakiet specjalny?
Nie, to nasza standardowa oferta.

Wyślij nam tekst, który musi przekonywać lepiej. Zoptymalizujemy go, aby generował kliknięcia, przyciągał nowych klientów i zwiększał przychody.

Storytelling

w czystej postaci

Zbudujemy głęboką relację z Twoim klientem, oddziałując na jego wyobraźnię i emocje. Opowieścią stworzymy więź, która sprzeda Twoją markę, produkt, usługę i każdą ideę.

Słowo po słowie i zdanie po zdaniu pokażemy Twojemu potencjalnemu klientowi, jak wiele zyska, gdy zdecyduje się porzucić przymiotnik “potencjalny”. Zatrudnimy język korzyści, by zarabiał dla Ciebie.

Odpowiednia dawka

Perswazji

potęga siły

Content marketingu

Dostarczamy właściwe informacje właściwym odbiorcom we właściwym czasie. Przyciągamy zainteresowanych. Sprawnie zmieniamy ich w kupujących. A następnie w stałych klientów Twojej marki.

Lubimy zgrabne zdania, ale znacznie większy nacisk kładziemy na rezultaty. Dlatego treści projektujemy – łączymy wiedzę na temat psychologii i sprzedaży, aby tworzyć teksty, które przemawiają do odbiorców.

Widoczny

Wzrost konwersji

Potrzebujesz nowych treści zupełnie od zera? Wyślemy Ci ankietę i zajrzymy do głów Twoich klientów. Potem przygotujemy soczyście sprzedażowe teksty, którym się nie oprą.

Copywriting – oferta:

Pisanie nie jest trudne

Pisanie: Szeroki materac wypełniony hydrożelem.

Copywriting: Budzisz się wypoczęta każdego dnia.

Pisanie: Z miejscem na codzienną listę zadań.

Copywritng: Zwiększ efektywność swoich działań – od zaraz.

Pisanie: Blender o mocy 600 W.

Copywriting:  Twój ulubiony koktajl gotowy w 5 sekund.

Potrzebujesz pisarza czy copywritera?

Dobry copywriter nie tworzy tekstów, które tylko ładnie brzmią.
Copywriting to sztuka zwiększania sprzedaży słowem. Właśnie tym zajmiemy się za Ciebie.

Współpraca z p. Izabelą to czysta przyjemność. Szybki, niezwykle kulturalny kontakt, materiały przekazane zawsze na czas. A co najważniejsze teksty świetnie napisane, zgodnie z oczekiwaniami, przyjemne, fachowe i co było ważne w moim przypadku - językiem korzyści klienta, ale w sposób subtelny, nienachalny. Poleciłam już p. Izabelę kilku osobom i z przyjemnością będę polecać dalej.

Oferta Copywriter

Marta Kucińska

założycielka Jogi Piękna

Z Panią Izabelą współpracowałem przy tworzeniu nowych tekstów oraz artykułów na naszej stronie firmowej. Teksty i artykuły zostały świetnie zredagowane, widać fachowe podejście do tematu, a co najważniejsze wzrosła liczba nowych klientów. Pani Iza jest bardzo kontaktowa co uprzyjemnia współpracę. Bardzo polecam!

Oferta Copywriter

Marek Stachurski

właściciel firmy Esbud

Piękny, kobiecy storytelling mojej marki - dokładnie to, czego potrzebowałam. Pani Iza stworzyła sprzedażową opowieść, a ja ją bez wahania kupiłam. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej i sympatycznej współpracy.

Oferta Copywriter

Agata Podczaska

twórczyni HAPPYMORE

Współpraca z Pania Iza to czysta przyjemność, fachowe podejscie oraz magnetyzujace teksy to efekt finalny, którego oczekiwaliśmy. Nasza ocena to 5/5!

Oferta Copywriter

Zarząd Gipspace

Sp. z o.o.

Pani Iza ma wielki talent do tworzenia pięknych i niepowtarzalnych tekstów. Opisy produktów są tak napisane, że trudno nie zdecydować się na zakup. Do tego terminowość oraz rzetelność. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Oferta Copywriter

Agata Skrobarczyk

Świat Choinek

Zapomnij o zwykłym pisaniu. Porozmawiajmy o konkretnej sprzedaży. 

Zapytaj o ofertę copywritingu.

Skuteczna oferta? Sprawdź swoją!
Pobierz checklistę 15 kluczowych elementów zyskownej oferty!