Copywriting portfolio

Nasze teksty mają jeden cel: sprzedaż

Poniżej znajdziesz kilka przykładowych realizacji. Jeżeli chcesz zobaczyć więcej projektów z konkretnych branż, nie wahaj się do nas napisać. Chętnie się pochwalimy. 

 

Najczęściej piszemy o:

E-commerce / Biznes

Strona sprzedażowa o dropshippingu

TEKST NA LANDING PAGE

Zobacz, jak prezentujemy ofertę dropshippingową sklepu oświetleniowego. Grupą docelową są przede wszystkim osoby o niskiej świadomości na temat tego rozwiązania, aktywnie szukające pomysłu na biznes online.

E-commerce

Strona sprzedażowo-wizerunkowa

TEKSTY NA LANDING PAGE

Zaprojektowaliśmy teksty na stronę sprzedażową dla produktu premium, którego grupą docelową są klienci indywidualni. Landing to ostatni etap dłuższego lejka sprzedażowego w kampanii reklamowej. Jego celem było ostateczne przekonanie odbiorcy do zakupu.

Startupy / Nowe Technologie

Katalog ofertowy dla branży B2B

Katalog ofertowy przykład

TEKSTY DO OFERTY

Oto jeden z kilku projektów, które powstały w wyniku współpracy z technologicznym startupem Abyss Glass. Celem katalogu była prezentacja produktu i pokazanie jego zastosowania w biznesie potencjalnych klientów z branży budowlanej. 

IT / Nowe Technologie

Strona sprzedażowo-wizerunkowa

teksty na stronę internetową hatiroo

TEKSTY NA STRONĘ WWW

Projekt tekstów na stronę internetową systemu do elektronicznego obiegu dokumentów. Celem było wygenerowanie zapytań o oprogramowanie poprzez zwięzłe, a jednocześnie angażujące zaprezentowanie jego kluczowych funkcjonalności.

IT

Teksty na www dla software house

strona firmowa copywriting

TEKSTY NA STRONĘ INTERNETOWĄ

Kompleksowy projekt treści na stronę firmową o charakterze wizerunkowo – sprzedażowym. Wyzwaniem było przedstawienie specjalistycznych usług w przystępny sposób, by oferta zaangażowała i przekonała do wysłania zapytania przedsiębiorców spoza branży.

Nowe Technologie / Biznes

Artykuł sprzedażowy

ARTYKUŁ NA BLOGA

Tekst na blog firmowy, w którym wykorzystaliśmy język korzyści, by zaprezentować możliwości nowej usługi dla właścicieli flot pojazdów. Przekaz dostosowaliśmy do grupy docelowej: konkretny i bez zbędnych ozdobników.  

Nieruchomości / Biznes

Artykuł specjalistyczny

ARTYKUŁ NA BLOG

 

Artykuł na blog biznesowy dla przedsiębiorców. Skupia się na kompleksowym omówieniu danego zagadnienia, a także udziela praktycznych wskazówek i porad. Celem bloga jest zbudowanie wizerunku eksperta w obszarze biznesowym.

B2C

Strona sprzedażowa kursu (B2C)

TEKSTY NA LANDING PAGE – STRONĘ SPRZEDAŻOWĄ

Landing page dla kursu online na temat jogi twarzy. Sprzedażowe treści z personalnym wydźwiękiem w celu wzmocnienia marki własnej autorki kursu. W ramach kampanii reklamowej produktu przygotowaliśmy również serię mailingów.

COPYWRITING PORTFOLIO

Storytelling marki

STRONA “O FIRMIE”

Firmowa strona “O firmie” dla sklepu z damską odzieżą. Upleciona ze starannie dobranych słów wizja kobiecości oczami marki Ladou. Skupiliśmy się na podkreśleniu charakteru marki, jednocześnie nawiązując do odbiorcy i pozostawiając go w centrum.

E-commerce

Personalizacja produktu

KREATYWNY OPIS PRODUKTU

Kreatywna personalizacja produktu dla sklepu z wykładzinami podłogowymi. Luźny, rozrywkowy format natychmiast przełamuje ewentualną barierę ze strony odbiorcy i w zabawny, oryginalny sposób zachęca do zakupu. 

Skuteczna oferta? Sprawdź swoją!
Pobierz checklistę 15 kluczowych elementów zyskownej oferty!